У 93-річної бабусі з Рівного шахрайка «позичила» 600 гривень на лікування дитини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.60
У  93-річної бабусі з Рівного шахрайка «позичила» 600 гривень на лікування дитини

За фактом шахрайства дізнавачі розпочали досудове розслідування. 

Фото УНІАН.

У 93-річної бабусі з Рівного шахрайка «позичила» 600 гривень на лікування дитини

Про те, що пенсіонерка стала жертвою аферистки до поліції вчора, 17 вересня, близько 14:20 повідомила 59-річна жителька обласного центру

Поліцейські встановили, що невідома жінка прийшла до квартири 93-річної жінки в Рівному та почала розповідати, що мешкає у цьому будинку та потрібно терміново купити ліки для дитини.

Пенсіонерка зглянулася над жінкою та позичила їй 600 гривень. Однак та так і не повернулася в обумовлений час.

Коштів немає, а чоловіка терміново викликали на роботу, тож незнайомка попросила позичити 600 гривень. Для надійності, що обов’язково повернеться, залишає нібито ключі від автомобіля, зв’язку яких дійсно тримала у руках. 

Пенсіонерка зглянулася над жінкою та позичила їй 600 гривень. Однак та так і не повернулася в обумовлений час. Про свою історію 93-річна жінка розповіла подрузі, а та — одразу до поліції.

Як пояснила потерпіла поліцейським, аферистка мала смагляву шкіру була неохайно вдягнута.

Правоохоронці закликають громадян не вступати в розмову із невідомими особами, особливо коли мова йде про кошти. За жодних обставин не віддавайте тане позичайте гроші незнайомим.

Нагадаємо, голова ОТГ взяв 6000 гривень та 600 доларів хабаря за дозвіл на встановлення білбордів.

Джерело: Офіційний сайт Національної поліції України.