Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
У Володимирі суд зобов’язав поліцейських внести до ЄРДР дані про правопорушення

Дослідивши всі матеріали справи, суд скаргу про бездіяльність слідчого Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області задовольнив.

Фото bug.org.ua.

У Володимирі суд зобов’язав поліцейських внести до ЄРДР дані про правопорушення

Правооохоронець не вніс у Єдиний реєстр досудових розслідувань інформацію про незаконне використання коштів Фонду соціального страхування та управління освіти

Володимир-Волинські правоохоронці не внесли відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР. Тому керівник органу досудового розслідування Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області постав перед судом. Його звинуватили у бездіяльності. Про це інформує інтернет-видання «Буг».

Відповідно до матеріалів справи, поліцейський не вніс у Єдиний реєстр досудових розслідувань інформацію про незаконне використання коштів Фонду соціального страхування та управління освіти Володимир-Волинської міської ради щодо видачі підроблених (на думку скаржника) листків непрацездатності та їх оплати.

Про це йдеться в ухвалі Володимир-Волинського міського суду від 24-го липня.

Скаржник просив внести вказані відомості до ЄРДР про кримінальне правопорушення, розпочати розслідування й надати йому витяг з ЄРДР. Оскільки, правоохоронці цього так і не зробили, він звернувся до суду.

Оскільки, правоохоронці цього так і не зробили, він звернувся до суду з вимогою зобов’язати Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за його вищеназваною заявою та провести досудове розслідування.

До слова, представник СВ Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області в судове засідання не прибув та заперечень щодо скарги не подав.

Дослідивши всі матеріали справи, суд скаргу про бездіяльність слідчого Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області задовольнив та зобов’язав його внести відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Довідка: згідно ч.4 ст.214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов`язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.

Зі змісту ст.214 КПК України, після отримання заяви чи повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, у слідчого, прокурора виникає обов`язок внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Цього у провадженні зроблено не було.

Telegram Channel