Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
Кричав та виганяв дитину з маршрутки: на Волині водій відмовився від оплати проїзду монетами

Дівчинку забрав додому дорослий брат.

Фото Pixabay.

Кричав та виганяв дитину з маршрутки: на Волині водій відмовився від оплати проїзду монетами

Квиток за паперові купюри їй купив небайдужий пасажир

У Нововолинську стався інцидент у маршрутному таксі: водій відмовився від оплати проїзду монетами й виганяв 12-річну дівчинку з транспортного засобу.

Вчора, приблизно о 19:00 моя доця (12 років) сіла в маршрутку номер 6 у 15-му мікрорайоні, щоб доїхати на шахтарський. Водій відмовився брати оплату монетами номіналом 1 гривня і 50 копійок, кричав на дитину та виганяв з маршрутки.

Про прикру ситуаціїю пише мама дівчики Маша Медведева у фейсбук-спільноті «Нововолинськ Info».

«Шановні перевізники, уточніть будь ласка, яким законом ви керуєтесь, відмовляючи людям розраховуватись в маршрутках монетними грошима? Вчора, приблизно о 19:00 моя доця (12 років) сіла в маршрутку номер 6 у 15-му мікрорайоні, щоб доїхати на шахтарський. Водій відмовився брати оплату монетами номіналом 1 гривня і 50 копійок, кричав на дитину та виганяв з маршрутки. На жаль, вона розгубилась і нікому не зателефонувала. На шахтарському її зустрічав дорослий брат, він міг би і проїзд оплатити і підрихтувати наглу водійську пику, якби знав що сталося! Дуже дякую чоловікові, який захистився і заплатив за мою дитину паперовими кюпюрами!» – йдеться у дописі.

Нагадаємо, на пішохідному переході збили жінку на інвалідному візку: водій утік.

Telegram Channel