Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Двох одинадцятирічних братів, які пішли до лісу і не повернулися, шукали всю ніч (Фото)

Дітей шукали понад 100 поліцейських.

Фото УНІАН.

Двох одинадцятирічних братів, які пішли до лісу і не повернулися, шукали всю ніч (Фото)

У Чернівецькій області поліція розшукала зниклих дітей

«Ввечері 3 жовтня до поліції звернувся житель села Сергії Путильського району і повідомив про зникнення двох його 11-річних синів. Пошуки дітей тривали всю ніч. Вранці 4 жовтня співробітники поліції знайшли хлопчиків і передали батькам», –повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області, передає УНІАН.

Хлопці розповіли, що пішли гуляти в ліс, а коли надворі стемніло – злякалися диких тварин і сховалися серед сіна в покинутому сараї.

У пошуках зниклих братів взяли участь понад 100 поліцейських, а також працівники УДСНС, лісової охорони, прикордонники та місцеве населення. Майже 10 годин зведені пошукові групи відпрацьовували територію села та прилеглі населені пункти. Темна пора доби та лісиста місцевість суттєво ускладнювали пошуки.

Знайти розшукуваних вдалося вранці. Хлопці розповіли, що пішли гуляти в ліс, а коли надворі стемніло – злякалися диких тварин і сховалися серед сіна в покинутому сараї. Вранці діти почули голоси пошукової групи і вийшли до правоохоронців.

Лікарі оглянули братів – їхній стан задовільний, медичної допомоги не потребують. Наразі хлопчики перебувають вдома з батьками.

Нагадаємо, за танці підлітка на кладовищі мати заплатить штраф.

Telegram Channel