Волинянину, який намагався підкупити поліцейського за 1000 доларів, обрали запобіжний захід - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 34.40
Волинянину, який намагався підкупити поліцейського за 1000 доларів, обрали запобіжний захід

Чоловікові загрожує до 8 років тюрми.

Фото torange.biz.

Волинянину, який намагався підкупити поліцейського за 1000 доларів, обрали запобіжний захід

Громадянина затримали у момент передачі коштів

За наполегливої позиції прокурорів галузевого відділу Волинської обласної прокуратури суд обрав громадянину, який 01 жовтня 2020 року намагався надати слідчому одного із районних відділів поліції області 1000 доларів США неправомірної вигоди, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави в розмірі 168 тисяч гривень.

Волинянин хотів залагодити зі слідчим питання щодо повернення автомобіля, вилученого у ході досудового розслідування факту незаконної порубки лісу.

Нагадаємо, у такий спосіб волинянин хотів залагодити зі слідчим питання щодо повернення автомобіля, вилученого у ході досудового розслідування факту незаконної порубки лісу.

Правоохоронець повідомив про пропозицію у встановленому порядку.

Громадянину повідомлено про підозру у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 369 КК України, покарання – до 8 років позбавлення волі).

Нагадаємо, на Волині аферисти обіцяли помогти хворим на ДЦП, а натомість видурювали гроші.

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.