Волинянин шукає і безплатно роздає інвалідні візки потребуючим (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 34.39
Волинянин шукає і безплатно роздає інвалідні візки потребуючим (Фото)

Добрі справи.

Фото "Буга".

Волинянин шукає і безплатно роздає інвалідні візки потребуючим (Фото)

Впродовж двох років нововолинець Андрій Близнюк робить добру справу

Нововолинський місцевий активіст Андрій Близнюк хоче поліпшити життя нововолинців,  які мають ураження опорно-рухового апарату. Чоловік вже два роки забезпечує їх інвалідними візками і засобами реабілітації. І робить це безплатно.

Про це пише «Буг».

Андрій Близнюк розповідає, що ідея із забезпеченням людей з інвалідністю технічними транспортними засобами, зокрема, інвалідними візочками для дітей і дорослих, а також засобами для реабілітації, виникла не просто так. А з власного досвіду.

Позаяк в Андрія – син з ДЦП, то перед його сім’єю постало питання пошуку інвалідного візка, і він переконався, наскільки важко його дістати. Знайшовши транспортний засіб для сина, не зупинився. Відтоді нікому не відмовляє у допомозі. За два роки вже роздав кілька десятків візочків. Тільки за останніх два тижні – 4: три дорослих і один дитячий.

За два роки вже роздав кілька десятків візочків. Тільки за останніх два тижні – 4: три дорослих і один дитячий.

 

«До мене звертаються люди не лише з Нововолинська, а й зі всієї України: Любомльського району, Львова, Херсонської області та з інших регіонів. Стараюся допомогти кожному, бо з власного прикладу знаю, як важко зараз дістати візочок.У нас в державі абсурд з тим всім. Є чимало людей зі всієї України, у тому числі й у Нововолинську, які ніяк не можуть добитися й отримати вкрай потрібного їм інвалідного візочка. А якщо держава врешті виділяє його, то він взагалі не зручний, не якісний і швидко ламається», – зазначив Андрій.

Волонтер дістає інвалідні візочки й засоби для реабілітації із-за кордону. Допомагають йому в цій хорошій справі іноземні благодійники.

«Мені передають їх з Бельгії, Германії та інших країн. Віддають безкоштовно мені, безкоштовно даю і я. Але з однією умовою – щоб їх не продавали», – зауважив Андрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже не вперше допомагає нововолинцю голова громадської організації «Світ для дітей» Юлія Буденчук та інші свідомі містяни.

Андрій стверджує, що разом творити добро легше й веселіше. Його турбує питання доступності рідного міста для людей з інвалідністю. Чоловік сподівається, що місцева влада врешті побачить, почує, і зверне на таких нововолинців увагу.

«В місті потрібно обладнати хороші, якісні пандуси, зробити спуски з бордюр, зокрема на пішохідних переходах. Зробити аби для людей з інвалідністю стали доступними місцеві школи, лікарні, Палац культури. Бо зараз вони для них закриті», – зазначив Андрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".