Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
Луцький пологовий будинок хочуть перетворити на «коронавірусну» лікарню, персонал протестує (Відео)

Ліжка уже стоять в коридорах закладу.

Фото «Суспільне».

Луцький пологовий будинок хочуть перетворити на «коронавірусну» лікарню, персонал протестує (Відео)

У заклад завезли 250 ліжок, там збираються облаштувати шпиталь для лікування хворих на COVID-19

Колектив виступив проти такого рішення міської влади. Про це йдеться у сюжеті «Суспільного». Завідувач пологового відділення Георгій Багнюк розповів, що 5 родильних залів, операційні та палати доведеться переносити до гінекологічного корпусу разом з ліжками та обладнанням. «Там ми не зможемо забезпечити настільки комфортне перебування жінок і дітей як тут», - каже заввідділення.

У Луцькій міській раді коментувати рішення про лікування хворих із коронавірусною інфекцією у пологовому будинку міста відмовилися.

Зі слів завідувача другого пологового відділення, породіллям небезпечно народжувати поруч з недужими на COVID-19. «Будуть поступати пацієнти одночасно – жінка приїжджає на пологи. Хто з притомних вагітних мам і малюків тут захоче народжувати», – каже Сергій Сябрук.

У коридорах пологового вже стоять ліжка для хворих на коронавірус

Увесь медичний персонал – проти такого рішення, розповіла заступниця медичного директора з неонаталогії Олена Курак. Породіллі, які зараз перебувають у пологовому, теж проти зміни профілю медзакладу.

Виконувачка обов’язків начальника обласного управління охорони здоров’я Людмила Тимощук  запевнила, що з колективом ще радитимуться.

«Вони не розставляють ліжка, ще нічого, тому що питання не вирішене. Має бути, однозначно, згода колективу, однозначно, згода влади. Це так не можна робити. Але це не є катастрофічно. Я хочу заспокоїти людей, що народжувати в тому пологовому будинку не буде страшно», - каже Тимощук.

У Луцькій міській раді коментувати рішення про лікування хворих із коронавірусною інфекцією у пологовому будинку міста відмовилися. Заступник керівника відділу інформаційної політики Олександр Олішевський розповів, що керівництво міста буде радитись із депутатами та медперсоналом, свою позицію озвучить після сесії міської ради, що відбудеться 15 жовтня.

Нагадаємо, у Луцьку п’яний водій роз’їжджав по тротуарах.

 

Telegram Channel