Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Луцькрада  погодилась на розміщення «коронавірусного» шпиталю у пологовому

У пологовому будинку виділять місця для хворих на коронавірус.

Фото УП.

Луцькрада погодилась на розміщення «коронавірусного» шпиталю у пологовому

Депутати Луцької міської ради погодили облаштування інфекційного відділення для хворих на коронавірус у пологовому будинку

Про це йшлося у четвер, 15 жовтня, під час сесії Луцькради, пише «Інформаційне агентство ВолиньPost».
Сесії передував протест колективу медичного закладу. Завідувач відділенням дитячої реанімації Віталій Богданович розповів, що лікарі та працівники медзакладу категорично проти того, аби у Луцькому клінічному пологовому будинку облаштовували корпус для прийому хворих.

«Розглядали багато варіантів, де можна розмістити такий госпіталь. Справа в тому, що у корпусі пологового є розведений кисень (64 точки), а також киснева станція на 3,5 тони»

Натомість радник мера Ігор Поліщук під час засідання «бюджетної» комісії та на сесії наголосив, що кількість важкохворих та летальних випадків від інфекції значно збільшилася, а в пологовому є необхідні для лікування умови.
«Розглядали багато варіантів, де можна розмістити такий госпіталь. Справа в тому, що у корпусі пологового є розведений кисень (64 точки), а також киснева станція на 3,5 тони», - сказав він. У іншому закладі не мають можливості облаштувати «кисневі» місця, адже це – довготривалий та дороговартісний процес.
За словами Поліщука, епідеміологи, головний санітарний лікар Волині не мають застережень щодо розміщення «коронавірусної» лікарні, адже в акушерському корпусі на першому поверсі уже лікують хворих на коронавірус породіль.
Пологовий будинок працюватиме у штатному режимі, нікого не звільнятимуть, каже радник мера. Тимчасовий шпиталь повністю відокремлять від інших корпусів, зокрема за допомогою спеціальних перегородок.
Під час сесії керівник пологового будинку Михайло Токарчук зауважив, що очолює медзаклад уже 14 років. За цей час вдалося створити висококласний колектив, що якісно надає послуги не лише лучанам, а й мешканцям інших міст.
«Мені боляче...Ми бачили і кров, врятували багато життів, у нас немає материнської смертності, інфікування медпрацівників коронавірусом...Це вказує на те, що люди – відповідальні, професійні», - наголосив Токарчук. Він закликав керівництво міста почекати з рішенням щодо розміщення «коронавірусного» шпиталю у пологовому.
Депутат Алла Надточій відзначила, що створення госпіталю для хворих на коронавірусну інфекцію не погодять у Києві, і передусім це питання потрібно обговорити із медичним персоналом.
У підсумку, 24 обранці громади проголосували «за» створення «коронавірусної» лікарні на базі пологового будинку.

Telegram Channel