Скандал у Чехії: міністр назвала прем'єра «дебілом» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.38 € 30.91
Скандал у Чехії: міністр назвала прем'єра «дебілом»

Отакої!

Фото УНІАН.

Скандал у Чехії: міністр назвала прем'єра «дебілом»

Інцидент стався в телестудії - чиновниця не знала, що камери ще включені, коли вимовляла образу на адресу прем'єр-міністра

Міністр праці та соціальних питань Чехії Яна Малачова потрапила в скандал, назвавши прем'єра країни «дебілом».

Інцидент стався в телестудії - чиновниця не знала, що камери ще включені, коли вимовляла образу на адресу прем'єр-міністра, пише «Європейська правда» з посиланням на IDNES, інформує УНІАН.

«Те, що зробив Бабіш - це суцільний хаос, а нам тепер разом розгрібати це. Вибачте, але це дебіл», - сказала вона після завершення розмови, вважаючи, що це вже не потрапить в ефір. Попри це, канал опублікував даний фрагмент в ефірі.

Свої слова міністр згодом пояснила, сказавши, що була «на емоціях».

Свої слова міністр згодом пояснила, сказавши, що була «на емоціях».

«Коли на тобі багато відповідальності, без емоцій не обійтися - я не робот. Ми в розпалі «другої хвилі» епідемії, і для мене зараз пріоритет - це безпрецедентний виклик», - відповіла вона в повідомленні журналістам.

Вона не уточнила, чи планує вибачатися перед прем'єром. Реакція Бабіша на інцидент поки не відома.

Чеські користувачі соцмереж, обговорюючи дану ситуацію, розділилися в думках. Одні схвалюють слова міністра, інші - засуджують, деякі вважають, що канал не повинен був публікувати скандальний фрагмент.

За інформацією інших ЗМІ, Малачока і Бабіш давно мають напружені стосунки, раніше прем'єр також критикував її в інтерв'ю.