У неділю російські окупанти стріляли в районі Авдіївки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.68
У неділю російські окупанти стріляли в районі Авдіївки

Підрозділи Об’єднаних сил, перебуваючи в готовності, продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням.

Фото Операції об'єднаних сил.

У неділю російські окупанти стріляли в районі Авдіївки

Режим припинення вогню противник порушив у вечірній час доби, застосувавши у районі Авдіївки ручний протитанковий гранатомет

Минулої доби, 25 жовтня, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано одне порушення досягнутих домовленостей. Так, режим припинення вогню противник порушив у вечірній час доби, застосувавши у районі Авдіївки ручний протитанковий гранатомет. Про це інформує штаб Операції об'єднаних сил.

Провокативні поодинокі постріли не становили загрози життю і здоров’ю, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали.

Бойових втрат і поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було. Провокативні поодинокі постріли не становили загрози життю і здоров’ю, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали.

Від початку поточної доби, 26 жовтня, у смугах відповідальності наших бригад режим припинення вогню зберігається повною мірою.

Підрозділи Об’єднаних сил, перебуваючи в готовності адекватно реагувати на підступні та провокативні дії ворога, продовжують сумлінно виконувати завдання за призначенням та готові миттєво реагувати на будь-які зміни оперативної обстановки.

Ситуація в районі проведення операції залишається контрольованою українськими воїнами.

Слава Україні!