Депутат Володимир-Волинської міськради може уникнути відповідальності через рішення Конституційного суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
Депутат Володимир-Волинської міськради може уникнути відповідальності через рішення Конституційного суду

Оприлюднили імена п’яти "щасливчиків". Решту імен НАЗК обіцяє опублікувати найближчим часом.

Фото зі сторінки НАЗК у Facebook.

Депутат Володимир-Волинської міськради може уникнути відповідальності через рішення Конституційного суду

НАЗК опублікувало список посадовців, які можуть уникнути відповідальності

Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило список колишніх і чинних посадовців, які через рішення Конституційного суду можуть уникнути відповідальності за декларування недостовірних даних.

Перелік опубліковано на сторінці НАЗК у Facebook, пише LB.ua.

Це Ігор Насалик, ексміністр енергетики та вугільної промисловості. Він не вказав позику на 1,2 млн дол. США від фізичної особи у щорічній декларації. 

«Михайло Чурило, депутат Ужгородської міської ради, лідирує у списку декларантів, у яких виявлено найбільшу суму недостовірних відомостей. Чурило «забув» вказати кошти, позичені іншій фізичній особі, у розмірі 95,3 млн грн. 

Руслан Мороз, депутат Володимир-Волинської міськради, занизив вартість нерухомості на майже 400 тис. грн, а ще «забув» про те, як позичив третім особам 21,5 млн грн/

Віктор Андрєєв, заступник голови Шевченківської РДА у місті Києві, не вказав у декларації більше 60 млн грн, які отримав як позику від приватної компанії, яка займається «діяльністю із забезпечення фізичного комфорту». 

Олег Етнарович, депутат Одеської міської ради, занизив вартість нерухомості, якою володіє на 4,7 млн грн, не вказав корпоративні права на 2,1 млн грн, і «забув» про те, що позичив і розмістив на банківських рахунках більше 1 млн грн. 

Руслан Мороз, депутат Володимир-Волинської міськради, занизив вартість нерухомості на майже 400 тис. грн, а ще «забув» про те, як позичив третім особам 21,5 млн грн», - повідомили в Агентстві.

Решту імен НАЗК обіцяє опублікувати найближчим часом.