Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
До помешкання судді КСУ з Волині принесли гарбузи

Акцію влаштували через рішення КСУ про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

Фото Суспільного.

До помешкання судді КСУ з Волині принесли гарбузи

Акцію анонсували напередодні. Біля будинку на активістів вже чекали правоохоронці

Громадські активісти, ветерани АТО та майданівці влаштували акцію протесту під будинком судді Конституційного Суду України Петра Філюка, який знаходиться у селі Тарасове, що під Луцьком. Про це інформує Суспільне.

Акцію влаштували через рішення КСУ про скасування кримінальної відповідальності за недостовірне декларування та закриття доступу до декларацій чиновників і нардепів.

Кількадесят активістів о 19:00 прибули до будинку, який є у власності судді. Акцію анонсували напередодні. Біля будинку на активістів вже чекали правоохоронці.

Під воротами будинку активісти розклали полотна з відбитками «кривавих долонь» і кілька гарбузів зі свічками всередині. Присутні на акції учасники скандували: «відставка, або смерть». Як розповів учасник акції Сергій Чуріков, волиняни вимагають звільнення Філюка з КСУ і скасування рішення суду, яке збурило багатьох Українців.

Як розповів учасник акції Сергій Чуріков, волиняни вимагають звільнення Філюка з КСУ і скасування рішення суду, яке збурило багатьох Українців.

Зі слів учасників акції, Петро Філюк у цьому будинку буває не часто, нині живе у Києві. Акція біля будинку судді тривала близько 20 хвилин. Потому активісти рушили до будівлі Апеляційного суду області.

Апеляційний суд області Петро Філюк очолював 15 років. 30 жовтня 2019-го його було призначено суддею Конституційного Суду України.

Telegram Channel