Коли на Волині зможуть послабити карантин у «червоній зоні» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.78
 Коли на Волині  зможуть послабити карантин у «червоній зоні»

Волинські міста у червоній зоні.

Фото ілюстративне.

Коли на Волині зможуть послабити карантин у «червоній зоні»

У Волинській облдержадміністрації обіцяють передати вимоги підприємців державній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а вже та вирішуватиме, чи можна послабити карантин в регіоні.

Про це стало відомо у четвер, 5 листопада, під час брифінгу в облдержадміністрації, повідомляє «Перший».

Нагадаємо, у Ковелі, Нововолинську та Володимирі-Волинському протестували підприємці, обурені карантинними обмеженнями «червоної зони».  Зокрема, у Ковелі місцева влада вирішила закрити ресторани і перевести школи на дистанційне навчання.

Читайте також: Підприємці Ковеля перекрили міжнародну трасу Київ-Варшава поблизу Люблинця.  Люди протестують проти суворих карантинних обмежень.

Якщо державна комісія підтримає, тоді ухваять роішення про послаблення карантину на регіональному рівні.

«Ситуація невтішна і напружена. Відбулася низкка протестів з проханням пом’якшити карантинні обмеження. Ми добре розуміємо складність ситуації. Це робочі місця, податки, заробіток, який ви витрачаєте на утримання сім’ї. Ми розуміємо і готові підтримати, але щодня хворих більшає і держава повинна ухвалювати суворі карантинні обмеження», - сказав перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко.

 

«Ми будемо комунікувати з державною комісією ТЕБ та НС і шукати шляхи виходу з ситуації, тому що розуміємо – це не питання одного дня. Ваше бачення озвучимо і якщо державна комісія підтримає, ми приймемо рішення про послаблення карантину на регіональному рівні. Іншого шляху ми не маємо», - додав він.

Джерело: Перший.