У Волинській обллікарні зайняті всі місця для хворих з коронавірусом: пацієнтів кладуть згідно черги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У Волинській обллікарні зайняті всі місця для хворих з коронавірусом: пацієнтів кладуть згідно черги

Всі ліжкомісця зайняті.

Фото Волинської ОДА.

У Волинській обллікарні зайняті всі місця для хворих з коронавірусом: пацієнтів кладуть згідно черги

Ситуація в лікарні напружена

В коронавірусному шпиталі Волинської обласної клінічної лікарні, що у Боголюбах, зайняті всі ліжка з доступом до кисню. Хворих, які потребують госпіталізації, просять або почекати кілька днів, або їхати в районні лікарні.

Про це пише «Перший».

«Коли ви приходите до стоматолога, а там вже є інший пацієнт, вас же не проганяють, а просять зачекати» –  зазначає директор ковідного госпіталю Микола Юрко. Хоч він визнає, що проблема з місцями в лікарні є.

«Ми просимо людей почекати, звернутись в районну лікарню, інфекційну, міську, а потім забираємо. Черга є, але нікому не відмовляємо» – пояснює.

Микола Юрко каже, що 9 листопада в госпіталі було 135 пацієнтів. З них – 101 на кисні і це всі місця. Ще 4 кисневі точки наразі зламані і чекають ремонту.

 Частину пацієнтів 10 листопада виписують, натомість беруть тих, хто в черзі. 

За словами медика, частину пацієнтів 10 листопада виписують, натомість беруть тих, хто в черзі. Так, вранці вже госпіталізували двох людей, яким попереднього дня відмовили.

«В нас постійно зайняті всі ліжка з доступом до кисню. Вже місяць, відколи щодня на Волині – не 100-200 нових хворих, а до 400», - сказав директор шпиталю.

 

 

Директор Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар визнає – ситуація з місцями напружена.

«Щоб ви розуміли, реанімація розрахована на 12 ліжок. Там лежить 8-9 людей. Але коли привозять пацієнта, я не можу його туди покласти, бо у наших відділеннях в будь-який момент комусь може стати гірше і його треба буде переводити в реанімацію», – пояснює очільник лікарні.

Проблема ще й в тому, що в госпіталь беруть лише пацієнтів, в яких підтверджений коронавірус. А «швидка» інколи привозить і тих, в кого ще підозра. Водночас він каже, що днями тут відкриють нове відділення на 40 ліжок з доступом до кисню.

«13 листопада туди прийдуть працівники, яких ми набрали з власного резерву. Загалом буде майже 150 кисневих точок. Поступово робимо. Як виявилось, кисень – це головний медикамент на даний момент», – сказав директор обласної лікарні.

Нагадаємо, за попередню добу на Волині померло 11 людей з коронавірусом.

Джерело: Перший.