У Львові медиків і вчителів почали перевіряти на коронавірус тестами на антиген - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 33.08
У Львові медиків і вчителів почали перевіряти на коронавірус тестами на антиген

Тестуватимуть вчителів і медиків.

Фото УНІАН.

У Львові медиків і вчителів почали перевіряти на коронавірус тестами на антиген

Наголошується, що масове тестування всього населення міста неможливо через складність організації і високих витрат на нього

У Львові почнуть перевіряти на зараження коронавірусом тестами на антиген. Почнуть з медиків і працівників сфери освіти.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у фейсбуці.

Він розповів, що у середу були отримані 10 тисяч тестів. До кінця місяця місто має отримати 50 тисяч таких тестів. Ними проведуть мінімум дві хвилі тестування медиків, вчителів і вихователів.

До кінця місяця місто має отримати 50 тисяч таких тестів. Ними проведуть мінімум дві хвилі тестування медиків, вчителів і вихователів.

 

Садовий також зазначив, що масове тестування всього населення міста неможливо через складність організації і високих витрат на нього.

«Згідно з рекомендаціями, щоб масове тестування було ефективним, потрібно провести кілька хвиль тестування всього населення. Бюджет для Львова складе від 500 мільйонів гривень, не рахуючи вартості власне організації. В Словаччині, наприклад, залучили військових і експертів з Австрії», - сказав Садовий.

 

 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна закупить 6 млн експрес-тестів на COVID-19. В першу чергу їх отримають сімейні лікарі та бригади швидкої допомоги.

Джерело: УНІАН