Імунолог спрогнозував кількість смертей від коронавірусу до весни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Імунолог спрогнозував кількість смертей від коронавірусу до весни

Смертність від коронавірусу.

Фото з відкритих джерел.

Імунолог спрогнозував кількість смертей від коронавірусу до весни

У листопаді в середньому помирають від COVID-19 щодня 170 осіб (від усіх причин – 1700)

Коронавірус в Україні з січня по березень 2021 року може забрати життя ще 20 тисяч українців. Утім, до настання тепла 40-50% населення вже буде матиме імунітет до COVID-19. 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав педіатр, імунолог Андрій Волянський.

За його словами, вересневі 50 летальних випадків від коронавірусу на добу, як і жовтневі 80, далеко позаду.

Вересневі 50 летальних випадків від коронавірусу на добу, як і жовтневі 80, далеко позаду.

 

«У листопаді в Україні в середньому помирає від COVID щодня 170 осіб (від усіх причин - 1700). Чи буде більше? З оглядкою на сусідню Польщу, де населення теж близько 40 мільйонів і помирає щодня 400-600 осіб, наші сьогоднішні 150-250 здаються майже нешкідливими. Експоненціальне зростання не може тривати довго, скоро має відбутися вирівнювання. Я сподіваюся - на рівні середніх 200 в грудні», - каже лікар.

 

 

За підрахунками Андрія Волянського, станом на 1 січня може бути 18-20 тисяч смертей від коронавірусу. А ось після настання тепла захворюваність піде на спад.

«Протягом холодних місяців (січень-березень) можна очікувати ще 20 тисяч летальних випадків, потім інтенсивність епідемії знизиться. Чи не через вакцину, її на той час ще не буде. Через закінчення холодного сезону і завдяки тому, що 40-50% українців вже будуть імунозахищені», - зазначив Андрій Волянський і опублікував графіки, на яких зображені прогнози на найближчі місяці. 

Джерело: ТСН