У столиці заявили, що карантин вихідного дня не дав результату. Чи введуть локдаун - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
У столиці заявили, що карантин вихідного дня не дав результату. Чи введуть локдаун

Волинь-нова

У столиці заявили, що карантин вихідного дня не дав результату. Чи введуть локдаун

У Києві оцінили ефективність карантину вихідного дня

Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що карантин вихідного дня не дав ефективного результату в боротьбі з поширенням COVID-19. Він вважає за необхідне найближчим часом ввести локдаун.

Про це Рубан заявив в ефірі «Україна 24», передає РБК-Україна.

За його словами, зараз розглядати ситуацію в окремих регіонах не доцільно.

«Це повинно бути єдине рішення по всій країні. Необхідно ввести локдаун по всій країні найближчим часом. Карантин вихідного дня не показав результату щодо ефективності», – сказав Рубан.

Карантин вихідного дня був введений як один з альтернативних методів зменшення соціальної активності.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що ефективність карантину вихідного дня зможуть оцінити наступного тижня.

Також в Офісі президента розглянуть можливість введення локдауну через тиждень. До того часу буде зрозуміло, чи був ефективним карантин вихідного дня. Учора ж міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступив за негайне введення в Україні радикального локдауну як мінімум на три тижні. При цьому Степанов заявив, що підстав для введення жорсткого карантину поки немає.

Джерело: РБК-Україна