Обама, Клінтон і Буш готові на камеру прийняти вакцину від коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Обама, Клінтон і Буш готові на камеру прийняти вакцину від коронавірусу

Експрезиденти вирішили «зметикувати» на трьох.

Фото Сегодня.

Обама, Клінтон і Буш готові на камеру прийняти вакцину від коронавірусу

Колишні президенти готові своїм прикладом закликати американців вакцинуватися

Три колишні президенти США Барак Обама, Джордж Буш-молодший і Білл Клінтон висловили готовність взяти участь в інформаційній кампанії задля зміцнення суспільної довіри до державної програми з вакцинації від коронавірусу.

Про це пише Сегодня з посиланням на CNN.

Зокрема, екскерівник адміністрації Буша Фред Форд заявив, що 43-ий президент звернувся до головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі і члену штабу Білого дому з боротьби з епідемією Дебори Біркс з пропозицією допомогти в просуванні вакцини. «Президент Буш встане в чергу і з радістю зробить це (прийме вакцину – ред.) на камеру», – сказав Форд.

Я можу виступити в ефірі або записати на камеру процес вакцинації, щоб люди знали, що я довіряю науці.

Прессекретар Клінтона теж підтвердив, що той буде готовий публічно прийняти вакцину. Обама дав інтерв'ю, в якому висловив готовність вакцинуватися, якщо Фаучі підтвердить безпечність вакцини. «Врешті-решт я можу виступити в ефірі або записати на камеру процес вакцинації, щоб люди знали, що я довіряю науці», – сказав він.

Однак журналісти вважають, що така ініціатива викличе невдоволення з боку їх наступника Дональда Трампа, який активно намагається привласнити собі всі репутаційні лаври від розробки ліків. При цьому сам він подібної готовності не виявив.

Джерело: Сегодня.