Літнього пацієнта після двосторонньої пневмонії в памперсі і капцях вивели на вулицю в мороз - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Літнього пацієнта після двосторонньої пневмонії в памперсі і капцях вивели на вулицю в мороз

Замерзлого пацієнта співробітники швидкої допомоги зігріли в машині й доставили додому.

Фото Pixabay.

Літнього пацієнта після двосторонньої пневмонії в памперсі і капцях вивели на вулицю в мороз

У цей час температура зовні була 5 градусів нижче нуля

У Нікополі літнього пацієнта вивели на вулицю в одних капцях, майці і памперсі, щоб посадити в машину швидкої допомоги.

Чоловік навіть не розумів, що з ним відбувається, – пацієнт тільки почав одужувати від двосторонньої пневмонії.

У цей час температура зовні була 5 градусів нижче нуля. Чоловік навіть не розумів, що з ним відбувається, – пацієнт тільки почав одужувати від двосторонньої пневмонії.

Глава відділення Нікопольської лікарні №1, де проходять лікування пацієнти з COVID-19, Олександр Саморуков заявив, що лікар, який допустив цей інцидент буде негайно звільнений. Про це повідомили в громадській організації «прихистили», передає Відкритий.

 Постраждалого чоловіка, якого вивели в мороз на вулицю, раніше доставили в Нікопольської лікарні №1 з діагнозом двобічна пневмонія. Там пацієнт пройшов лікування і здав тест на COVID-19 – він виявився негативним.

За словами Олександра Самоварова, таких людей відвозять за місцем проживання і лікують вже вдома. Коли прийшов час «переїзду», нікопольські медсестри вивели чоловіка в одних капцях, майці і памперсі на вулицю, де було 5 градусів морозу. Глава відділення зазначив, що у літнього пацієнта при собі були всі речі – одяг і пакети з ліками.

«Дії співробітників лікарні я коментувати не можу, тому що це нонсенс. Не можу і звичайними словами пояснити дії молодшого персоналу і лікаря », –відповів Саморуков.

Замерзлого пацієнта співробітники швидкої допомоги зігріли в машині й доставили додому.

Читайте також: «Тут тіло, а тут вам сніданок»: пацієнтці у лікарні довелося їсти поряд із мертвою сусідкою.