На коронавірус тестуватимуть усіх, хто має ознаки респіраторного захворювання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
На коронавірус тестуватимуть усіх, хто має ознаки респіраторного захворювання

Тестування на ковід.

Фото ілюстративне.

На коронавірус тестуватимуть усіх, хто має ознаки респіраторного захворювання

Тестуватимуть на коронавірус також усіх контактних осіб

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні хочуть робити не менше 1 мільйона тестів на коронавірус щомісяця.

Про це він розповів на брифінгу12 грудня,повідомляє Українська Правда.

«Тепер будемо тестувати людей з будь-якими ознаками респіраторного захворювання, незалежно від того, чи відповідає симптоматика коронавірусній хворобі. Будь-які респіраторні захворювання - будуть проводити ПЛТ-тести, щоб підтвердити чи спростувати діагноз COVID-19. Хочемо робити не менше, ніж 1 мільйон тестів на місяць», – розповів він.

 Тестування буде безплатним. Йдеться не тільки про ПЛР-тести, а й про швидкі тести.

Степанов наголосив, що тестування буде безплатним. При цьому він зазначив, що йдеться не тільки про ПЛР-тести, а про швидкі тести.

За його словами, якщо швидкий тест підтвердить наявність захворювання – його результати потрібно буде підтвердити чи спростувати ПЛР-тестом, тому що чутливість експрес-тестів менша за ПЛР. 

Міністр додав, що українські лабораторії наразі не завантажені на 100%. Він розповів, що зменшилася кількість людей, які звертаються за тестуванням через мобільну бригаду, сімейних лікарів чи іншим способом.

За словами Степанова, тестувати на коронавірус планують також усіх контактних осіб.

Джерело: Українська Правда