Волинські спецбригади, які працюють з хворими на COVID-19, отримали 6 «швидких» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Волинські спецбригади, які працюють з хворими на COVID-19, отримали 6 «швидких»

Вони значно поліпшать роботу обласного центру екстреної медичної допомоги.

Фото з ФБ-сторінки Григорія Недопада.

Волинські спецбригади, які працюють з хворими на COVID-19, отримали 6 «швидких»

Машини купили для Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги

Ще шість новеньких автомобілів швидкої допомоги типу В Citroen Jumper придбано для Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги! Автомобілі будуть передані для спеціалізованих бригад, які надають допомогу хворим на COVID-19. Про це інформує у фейсбуці голова Волинської облради Григорій Недопад.

Придбання цієї партії автомобілів стало можливим завдяки створенню обласного благодійного фонду «Надія» на базі Волинської обласної лікарні ще на початку пандемії. Кошти на боротьбу з коронавірусом на Волині оперативно виділили і спрямували з благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», а також із обласного та Луцького міського бюджетів.

 

 Таким чином ще на початку карантину Волинь однією із перших в Україні отримала повне забезпечення всім необхіднім для боротьби з коронавірусом і для лікування хворих. У результаті кошти, спрямовані для Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги Національною службою здоров’я України, вдалось зекономити і придбати нові «швидкі», які значно поліпшать роботу обласного центру екстреної медичної допомоги.

Нові реанімаційні автомобілі обладнані дефібрилятором, апаратами швл, кардіографом, системами подачі кисню та ін.

Нові реанімаційні автомобілі обладнані дефібрилятором, апаратами швл, кардіографом, системами подачі кисню.

«Вдячний директору обласного центру екстреної медичної допомоги Володимиру Шмалю та всім залученим у процес боротьби з коронавірусом на Волині за правильний розподіл коштів і своєчасне реагування на нові виклики, зумовлені карантином. Це забезпечило в цілому злагоджену роботу і вдалий результат», - написав Недопад.