10-річному хлопчику з Іваничівської ОТГ потрібна допомога - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
10-річному хлопчику з Іваничівської ОТГ потрібна допомога

Скинутися дитині на життя...

Фото bug.org.ua.

10-річному хлопчику з Іваничівської ОТГ потрібна допомога

Хворіє на рак

Мешканець села Соснина Іваничівської ОТГ, 10-річний Арсен Крайц, важко хворіє. У травні в хлопчика діагностували онкозахворювання – гострий лімфобластичний лейкоз. І відтоді він постійно перебуває на лікуванні в Обласній дитячій лікарні в Луцьку. Батьки просять в усіх небайдужих про фінансову допомогу. Про це інформує інтернет-видання «Буг».

Арсен вже кілька місяців знаходиться на лікуванні й постійно перебуває під крапельницями. За його плечами вже кілька курсів хіміотерапії та ще чимало їх попереду.

Обстеження, процедури, ліки – дороговартісні. І для родини хлопчика це непідйомні кошти. Клич про допомогу у фейсбуці опублікувала хрещена Арсена Вероніка Пилипюк.

«Шановні мої друзі, родичі,колеги, знайомі і просто небайдужі люди!!! Звертаюсь до Вас, з проханням про допомогу для дуже хороших людей – моїх кумів Лариси та Сергія Крайц. В їхнього 10-ти річного сина Арсенчика виявлено тяжку хворобу онкозахворювання-гострий лімфобластичний лейкоз. Всі Ви, любі мої, знаєте, що лікування є довгим, дороговартісним і потребує великих коштів. Батьки стараються, як можуть. Тому звертаюся до Вас хто може-допоможіть матеріально і репостами!!!!Кожна ваша гривня – це порятунок для цього маленького сонечка!!!», – наголосила вона.

У коментарі журналістам БУГу мама Арсена Лариса Крайц підтвердила цю інформацію.

Жінка зауважила, що на лікування сина вже витратили усі заощадження. Навіть продали будинок, у якому проживали. Але й ці кошти вже закінчились. Тому зараз уся надія – на небайдужих людей і на їх допомогу.

 на лікування сина вже витратили усі заощадження. Навіть продали будинок, у якому проживали. Але й ці кошти вже закінчились. Тому зараз уся надія – на небайдужих людей і на їх допомогу.

«Все почалося з ноги. Вона боліла і пухла. Тому ми звернулись до лікарів. Це було на початку квітня, а вже 19-го травня нам поставили діагноз – рак крові. І з 19-го червня проходимо курси хіміотерапії.

 

 Охочі допомогти 10-річному Арсену можуть переказати кошти на лікування на картку тата хлопчика:

5363 5423 1028 1796 ПриватБанк (Крайц Сергій Леонідович)