У Києві «Євросолідарність» хоче перенаправити 400 мільйонів гривень на боротьбу з ковід ще в цьому році – Марина Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Києві «Євросолідарність» хоче перенаправити 400 мільйонів гривень на боротьбу з ковід ще в цьому році – Марина Порошенко

«422 млн – це суттєва сума, яка допоможе нашим лікарням пережити цей перехідний період між бюджетами, коли у нас буде локдаун, свята, але кияни продовжують хворіти».

Фото ЄС.

У Києві «Євросолідарність» хоче перенаправити 400 мільйонів гривень на боротьбу з ковід ще в цьому році – Марина Порошенко

У столичному бюджеті в результату аудиту виявлені 422 мільйони гривень невикористаних коштів, які ще в цьому році можна перенаправити в лікарні Києва на боротьбу з пандемією коронавірус

Про це повідомила Голова постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, депутат «Європейської Солідарності» Марина Порошенко.

Вона закликала міського голову Києва провести позачергову сесію 21 грудня, щоб встигнути спрямувати невикористані гроші на фінансування медичних закладів столиці.

Щоб ще цього року лікарні Києва отримали додаткові кошти і змогли придбати необхідні ліки і захисні костюми, щоб надавати необхідну якісну допомогу хворим на ковід.

«Європейська Солідарність» як і обіцяла з перших днів своєї роботи в новому складі Київської міської ради, почала аудит цільового використання бюджету на поточний рік для міста Києва», – розповіла Марина Порошенко.

За словами Марини Порошенко, відбулася низка зустрічей з депутатами і працівниками департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації, в результаті вдалося знайти додатково 422 мільйони гривень, які можна спрямувати на боротьбу з пандемією коронавірусу.

«422 млн – це суттєва сума, яка допоможе нашим лікарням пережити цей перехідний період між бюджетами, коли у нас буде локдаун, свята, але кияни продовжують хворіти і потребують невідкладної медичної допомоги. Таким чином ми зможемо, не знижуючи темпи надання допомоги, не знижуючи якості надання допомоги таким хворим, пережити цей складний період, доки підуть нові надходження з бюджету 21 року», – зазначила Марина Порошенко.

«Сьогодні відбулося перше засідання комісії з питань охорони здоров’я і соціальної політики, де ми вийшли з ініціативою щодо перерозподілу цих бюджетних коштів на боротьбу з ковід, – підкреслила вона. – Ми запропонували міському голові Віталію Кличку провести позачергову сесію 21 грудня. Щоб ще цього року лікарні Києва отримали додаткові кошти і змогли придбати необхідні ліки і захисні костюми, щоб надавати необхідну якісну допомогу хворим на ковід».

«Якщо 21 грудня така сесія буде проведена, наші лікарні мають можливість ще у цьому році реалізувати ці кошти на придбання всього необхідного для лікарень, для боротьби з ковідом», – переконана Марина Порошенко.

Джерело: ЄС.