Виїзд із Білорусі можуть зробити платним - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Виїзд із Білорусі можуть зробити платним

За перетин кордону доведеться платити.

Фото УНІАН.

Виїзд із Білорусі можуть зробити платним

За словами міністра фінансів, такий збір у Білорусі вже був кілька років тому

Білорусь запроваджує збір за перетин кордону під час виїзду з країни на автомобілях. Підготовлено відповідний законопроєкт.

Про це заявив міністр фінансів Білорусі Юрій Селіверстов, повідомляє 18 грудня БелТА.

За його словами, згідно із законопроєктом «Про зміну Податкового кодексу» обласним радам депутатів можуть дозволити вводити місцевий збір за перетин кордону транспортними засобами, маса яких не перевищує 5 тонн.

«Об'єктом справляння цього збору буде транспортний засіб, який перетинає кордон на виїзд», — сказав Селіверстов. 

Міністр фінансів Білорусі зазначив, що зібрані кошти можуть спрямовуватися на заходи з дезінфекції та забезпечення необхідними засобами пунктів пропуску. За словами Селіверстова, такий збір у Білорусі вже був кілька років тому. 

В Білорусі від 9 серпня тривають масові акції протесту незгодних із підсумками виборів президента, на яких переможцем був оголошений Олександр Лукашенко. Він обіймає президентську посаду останніх 26 років. Силовики неодноразово жорстко придушували виступи. 

Як відомо, Білорусь закрила всі наземні кордони та не випускає з країни своїх громадян, а також іноземців, які мають дозвіл на постійне або тимчасове проживання. Це роблять нібито для того, щоб зупинити активне поширення нового коронавірусу COVID-19. 

Джерело: ТСН.