Волинянин вкрав п’ять велосипедів, тепер сидітиме - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.05 € 31.85
Волинянин вкрав п’ять велосипедів, тепер сидітиме

Чоловік не міг припинити красти.

Фото Pixabay.

Волинянин вкрав п’ять велосипедів, тепер сидітиме

У суді чоловік визнав вину у всіх злочинах та просив суворо його не карати

У Нововолинську раніше судимого чоловіка знову відправили за ґрати на п’ять років за крадіжки велосипедів та автомобіля, а також побиття.

Про це стало відомо з вироку Нововолинського міського суду Волинської області.

Крадій поцупив ключі, скориставшись тим, що господар перебував у стані алкогольного сп’яніння, а згодом вкрав і сам автомобіль ВАЗ моделі 2103, який був припаркований біля будинку № 1 на вулиці Сонячній у Нововолинську.

Так, з 10 травня по 11 серпня рецидивіст вкрав п’ять велосипедів. Окрім того, злочинець спеціалізувався і на квартирних крадіжках, зокрема, з двох квартир він викрав телевізори, а також мобільний телефон.

Читайте також: Чоловік убив дружину й... пішов про це розповідати по сусідах.

Також з однієї з вищевказаних квартир крадій поцупив ключі, скориставшись тим, що господар перебував у стані алкогольного сп’яніння, а згодом вкрав і сам автомобіль ВАЗ моделі 2103, який був припаркований біля будинку № 1 на вулиці Сонячній у Нововолинську.

Проте на цьому злочинець не зупинився, побивши в одному з дворів чоловіка. Відзначимо, що обвинувачений також порушив обмеження адміністративного нагляду, який був йому встановлений.

Суд, врахувавши всі обставини, призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, приєднавши місяць невідбутого покарання.