Курси НБУ $ 36.57 € 37.51
«Коронавірус раптово зникне», – відомий український лікар

Дотримуйтеся правил карантину!

Фото Pixabay.

«Коронавірус раптово зникне», – відомий український лікар

Медик зазначив, що найголовніше – не піддаватися паніці, нині лікарі вже розуміють, як лікувати і справлятися з COVID-19

Відомий український лікар зі Львова Тарас Жиравецький порадував українців оптимістичним прогнозом щодо коронавірусу. На думку медика, COVID-19 раптово зникне, як ми могли спостерігати з різними штамами грипу.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook, передає УНІАН.

Багато хто з колег пише дуже професійно і так довго, що для більшості не представляється можливим для читання і розуміння, бо відсутність медичної освіти таки тут грає свою роль. Нам потрібно розуміти, що цей вірус як несподівано з'явився, так і несподівано зникне, як ми спостерігали з різними штамами грипу.

«Люди просто втомилися від тієї інформації, яка щодня виливається на них з інтернету та телебачення щодо коронавірусу. Багато хто з колег пише дуже професійно і так довго, що для більшості не представляється можливим для читання і розуміння, бо відсутність медичної освіти таки тут грає свою роль. Нам потрібно розуміти, що цей вірус як несподівано з'явився, так і несподівано зникне, як ми спостерігали з різними штамами грипу», – написав Жиравецький.

Читайте також: «Софія, люби нашу маму»: чоловік покінчив життя самогубством, бо боявся коронавірусу.

Медик зазначив, що найголовніше – не піддаватися паніці, зараз лікарі вже розуміють, як лікувати і справлятися з COVID-19.

«Впевнений, що коли ми спокійні й розуміємо, як нам діяти нам легше буде пережити цю пандемію. Звичайно, вчені за кілька років оцінять те, що весь світ робив правильно і вчасно, а що ні. А поки пропоную всім не панікувати, а спокійно жити нормальним життям і насолоджуватися тим, що ми маємо тут і зараз. Насправді ми маємо дуже багато цінного поруч і тільки такі часи змушують нас оцінити що ми не помічаємо», - резюмував лікар.

Жиравецький висловив надію, що незабаром людство забуде пандемію, як страшний сон.

Telegram Channel