Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Відому радянську акторку госпіталізували з коронавірусом: вона в реанімації (Фото)

Зірка у важкому стані.

Фото Pixabay.

Відому радянську акторку госпіталізували з коронавірусом: вона в реанімації (Фото)

У зірки на 80% уражені легені, кисень подається через апарат для неінвазивної вентиляції

Популярна російська і радянська акторка Аліса Фрейндліх захворіла на коронавірус. У зв’язку з хворобою її госпіталізували та виявили пневмонію. Зараз вона знаходиться в реанімації.

Відома російська та радянська акторка Аліса Фрейндліх була госпіталізована через коронавірус, вона потрапила в реанімацію. Про це повідомляє телеграм-канал LIFE SHOT, передає 24 канал.

Аліса Фрейндліх перебуває в реанімації інфекційного відділення 122-ї клінічної лікарні імені Соколова. 

Раніше про госпіталізацію знаменитості повідомив петербурзький історик Костянтин Богуславський. Він посилався на джерела Великого драматичного театру імені Товстоногова, в якому служить артистка. Історик заявив, що 25 грудня актрису госпіталізували з пневмонією в одну з лікарень Санкт-Петербургу.

Читайте також: Від коронавірусу померла медсестра ковельської лікарні.

Зараз відомо, що Аліса Фрейндліх перебуває в реанімації інфекційного відділення 122-ї клінічної лікарні імені Соколова. У неї на 80% уражені легені, кисень подається через апарат для неінвазивної вентиляції легень.

Що відомо про Алісу Фрейндліх

Аліса Фрейндліх – народна артистка СРСР, радянська та російська акторка театру та кіно. Лауреатка багатьох премій. Вона найбільш відома за ролі у таких фільмах: «Службовий роман», «Д’Артаньян та три мушкетери», «Агонія», «Сімейне щастя» та багато інших.

 

 

 

Telegram Channel