В Україні вже виплатили 70 тисяч лікарняних через самоізоляцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
В Україні вже виплатили 70 тисяч лікарняних через самоізоляцію

За словами Лазебної, програма працює, і на сайті Фонду соціального страхування «є порядок, як це отримати».

Фото Радіо Свобода.

В Україні вже виплатили 70 тисяч лікарняних через самоізоляцію

Лікарняні виплачують з розрахунку 50 відсотків від середнього доходу людини

В Україні вже оплатили 70 тисяч лікарняних, оформлених через самоізоляцію у зв’язку з підозрою на COVID-19. Про це розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна в інтерв’ю Радіо Свобода, пише «Українська правда».

«Там 70 тисяч виплачених лікарняних. Вони йдуть 50% від середнього доходу людини. І люди можуть їх оформлювати на 14 днів як лікарняний, тільки у нього інша назва – «лікарняний по самоізоляції. Звертатися треба до сімейного лікаря, казати, що у мене хвора в родині людина, ми в одному приміщенні живемо. І буде оформлюватися лікарняний по самоізоляції», – сказала міністр.

«Звертатися треба до сімейного лікаря, казати, що у мене хвора в родині людина, ми в одному приміщенні живемо. І буде оформлюватися лікарняний по самоізоляції», – сказала міністр.

За словами Лазебної, програма працює, і на сайті Фонду соціального страхування «є порядок, як це отримати».

Дотримуватися самоізоляції через пандемію COVID-19 потрібно, зокрема, у разі, якщо в родині є хтось хворий на коронавірусну інфекцію, у разі контакту з хворим на COVID-19, у випадку підтвердженого інфікування, а також при поверненні з-за кордону чи з окупованих територій (у цьому випадку можна зробити ПЛР-тест і припинити самоізоляцію, якщо він негативний).