Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Російська вакцина тягне за собою великі ризики, – Петро Порошенко

Лідер партії «Європейська Солідарність» наголошує, що варто закупляти препарати перевірених виробників.

Фото Pixnio.

Російська вакцина тягне за собою великі ризики, – Петро Порошенко

П’ятий Президент наголосив, що влада має у найближчі місяці забезпечити масове щеплення для українців вакцинами перевірених світових виробників

Застосування російської вакцини від коронавірусу в Україні неприпустиме і створює значні ризики. Про це заявив лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що влада має у найближчі місяці забезпечити масове щеплення для українців вакцинами перевірених світових виробників.

Політик наголосив, що протягом 2021 року має бути щеплене від коронавірусу все населення України. 

«У кожного представника влади не має бути ні днів, ні ночей, ні перерви. Він має їздити по всьому світу, до всіх якісних виробників вакцини – крім російських. Оскільки застосування російської вакцини навпаки буде тягнути за собою ризики», – переконаний Порошенко. 

Читайте також: Петро ПОРОШЕНКО: «В темні часи краще видно світлих людей» (Відео).

Він наголосив, що протягом 2021 року має бути щеплене від коронавірусу все населення України. 

«Навесні закінчується період, коли полегшується розповсюдження ковіду. Природній спад цієї інфекції починається з травня. Тому до квітня ми зобов’язані забезпечити мінімум 22 мільйони доз вакцини. Протягом всього року до 1 січня ми маємо провакцинувати всіх», – наголосив Петро Порошенко. 

Telegram Channel