В Ужгороді 20-річна жінка народила четвірню: трьох хлопчиків і дівчинку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.46 € 32.79
В Ужгороді 20-річна жінка народила четвірню: трьох хлопчиків і дівчинку

Оце так!

Ілюстративне фото yellowlollipopphotography.com

В Ужгороді 20-річна жінка народила четвірню: трьох хлопчиків і дівчинку

Вони з‘явились на світ завдяки кесарському розтину на 30-му тижні вагітності

В Ужгороді 20-річна жінка народила четвірню, повідомив у Facebook журналіст Віталій Глагола.

«У жінки на ім‘я Лариса вчора ввечері народилось три хлопчики і одна дівчинка. Вони з‘явились на світ завдяки кесарському розтину на 30-му тижні вагітності. Їх вага від 1260 до 1460 грам. Четвірня народилась на Закарпатті вперше. Наразі із дітками все добре, за ними доглядають лікарі, а мама відходить від пологів і підбирає імена для дітей. 20-річна мама Лариса сама із Тячівського району і останні 7 тижнів знаходилась в Ужгородському пологовому під наглядом персоналу медзакладу. Пологи приймала команда хірургів на чолі із акушером-гінекологом Русланом Федьком.

У жінки на ім‘я Лариса вчора ввечері народилось три хлопчики і одна дівчинка.

«Унікальність цієї операції, що третій плід в цілому оплодневому міхурі був розвернутий із поперечного положення в сідничне передлежання і, аналогічно, народжений в цілому оплодневому міхурові - це ми робимо в Україні єдині. Досі таке ще ніхто не робив», - розповідає лікар Федько.

Як стверджуюють лікарі ужгородського пологового будинку кесарів розтин за авторською методикою Руслана Федько полягає в розродженні багатоплідної недоношеної вагітності в цілих навколоплідних оболонках, із непорушеною цілісністю навколоплідних вод. Це дозволяє народити діток «в сорочці», що практично унеможливлює травматизацію центральної нервової системи (мозку) діток та є максимально бережним та ощадливим по відношенню до тендітного «недошеного» організму діток. Під час цього кесарського розтину вдалось поєднати і іншу унікальну техніку «повільного кесарського» коли дітки народжуються без втручань хірурга максимально імітуючи природні пологи - самотужки, із проханням жінки «потужитись» дітки народжуються через операційну рану самотужки, як під час вагінальних, природніх пологів. Це є справжній вищий пілотаж та унікальна техніка на теренах Східної Європи», - йдеться в дописі.