Вагітна суддя-блогерка із Рівненщини підхопила COVID - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Вагітна суддя-блогерка із Рівненщини підхопила COVID

Жінка оприлюднила фото, зроблене ще до хвороби.

Фото OleksandraZhukovska.

Вагітна суддя-блогерка із Рівненщини підхопила COVID

Жінка описала лікування у соцмережі

«Підхопила коронавірус на 8 місяці вагітності. Але вже все добре, відновлююсь», - написала у фейсбуці суддя-блогерка Олександра сЖуковька.

- Завдяки блискавичній реакції гінеколога і ранній діагностиці, мене вчасно госпіталізували. У нас в області лише Дубенський пологовий будинок приймає вагітних із ковід.

- Це було схоже на якийсь психоделічний фільм. Постійно в чотирьох стінах. Люди безликі у захисних костюмах. Почуваєшся препаршиво, отримуєш по 12-14 препаратів вдень і вночі: від вітамінок/травок до антибіотиків/кортикостероїдів. Від спазмуючого кашлю і пневмонії палають легені. Але найгіршим виявився багатоденний

«Біль в кістках, одночасно у всіх, що здавалось ніби почались пологи. Тому і спалось лише по 2-4 години на добу», - написала жінка.

«Біль в кістках, одночасно у всіх, що здавалось ніби почались пологи. Тому і спалось лише по 2-4 години на добу», - написала жінка.

- Зате спокійно, бо під контролем медиків: гінекологів і терапевта, акушерочки поряд, перевірка серцебиття дитинки по 3-5 разів на добу. І це допомагало підтримувати гарний настрій.

Враження від Дубенського пологового будинку якнайкращі. Палата чистенька, акуратна, із киснем, санвузлом і гарячою водою.

І годували добре. Звичайно, лікарняна їжа не солена, не приправлена, але досить різноманітна. Мені вистачало і я розважалась тим, що фотографувала раціон)))

- Працівники привітні та відповідальні. Та навіть не знаю як вони виглядають, адже бачила лише очі за захисними щитками...

Читайте також: «Коронавірус раптово зникне», – відомий український лікар

Велика подяка медикам за їх нелегку і самовіддану роботу.

Всім здоров‘я!