А про грип забули? Яка ситуація з цією недугою на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
А про грип забули? Яка ситуація з цією недугою на Волині

На Волині грип розповсюджується дещо швидше, ніж в Україні загалом.

Фото УНІАН.

А про грип забули? Яка ситуація з цією недугою на Волині

За минулий тиждень інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ в Україні нижчий епідемічного порогу на 51% та становить 234 на 100 тис. населення, а також на 8,5% вищий за аналогічний період минулого сезону

Епідемічний поріг в усіх регіонах України знаходиться на неепідемічних рівнях.

В області інтенсивний показник захворюваності становить 261 на 100 тисяч населення (вищий від середньо державного на 11%) та нижчий від епідемічного порогу на 54%. Локальні перевищення зареєстровано у Любомльському та Шацькому районах.

В області інтенсивний показник захворюваності становить 261 на 100 тисяч населення (вищий від середньо державного на 11%) та нижчий від епідемічного порогу на 54%. 

Протягом останнього тижня в області на ГРВІ захворіло близько 3 тис. волинян, із них 44% — це діти віком до 17 років (понад 1 тис.). Штами вірусу грипу не виділялись. Близько одного відсотка від загальної кількості захворілих госпіталізовано. Серед них 50% – це дорослі особи. Летальних випадків за цей час виявлено не було.

З початку епідемічного сезону гострими респіраторними вірусними інфекціями перехворіло вже близько 74 тис. мешканців області (7,2% населення), що на 8 тис. більше ніж попереднього сезону.

Читайте також Поступовий ріст: в Україні - 7 925 нових випадків коронавірусу, на Волині - 221, троє людей померло.

Всього в області проти грипу вакциновано понад 2,5 тис. осіб, із них 55% — це особи із групи ризику  (персонал медичних закладів, діти віком від 6 міс.  до 5 років, особи з хронічними захворюваннями, особи віком понад 65 років).

Джерело: ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України».