Капелани мають отримати статус учасника бойових дій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
Капелани мають отримати статус учасника бойових дій

Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні.

Фото Цензор.НЕТ.

Капелани мають отримати статус учасника бойових дій

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна переконана, що військові капелани, які разом з українськими воїнами захищали країну на Сході, мають право отримати статус учасника бойових дій, відповідні гарантії та соціальний захист

«Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні. Щоденно вони зміцнювали їхній моральний дух, підтримували віру. Держава, суспільство, капелани - партнери у зміцненні національної єдності та захисту України», - наголосила глава міністерства.Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міністерства у справах ветеранів.

Військові капелани одні з перших підтримали українських захисників на війні.

Під час зустрічі з головою Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України Високопреосвященним Іоаном, Митрополитом Черкаським і Чигиринським та заступником голови СУВД з роботи з ветеранами, волонтерами АТО/ООС та їхніми сім’ями протоієреєм Дмитром Караном Лапутіна обговорила подальшу співпрацю Мінветеранів та Православної Церкви України.

Досягнуто домовленості залучити представника Православної Церкви до Оперативного штабу Мінветеранів з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції.