У Луцькій міській поліклініці зробили ремонт у модерному стилі (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 31.89
У Луцькій міській поліклініці зробили ремонт у модерному стилі (Фото)

Як у Європі.

Фото Луцькради.

У Луцькій міській поліклініці зробили ремонт у модерному стилі (Фото)

У КП «Луцький центр первинної медичної допомоги №2» капітально відремонтували хол першого поверху

У холі першого поверху комунального підприємства «Луцький центр первинної медичної допомоги №2» тепер, як у європейській клініці. Примішення відремонтували у модерному стилі. Ремонт зробили за три місяці за кошти Національної служби здоров’я України, – інформує пресслужба Луцької міськради.

За словами директора медичного закладу Тетяни Трач, в закладі роблять усе задля поліпшення умов перебування в ньому пацієнтів.

Облаштували реєстратуру, змонтували розсувні двері та встановили сучасні меблі.

Ремонт оглянули Луцький міський голова Ігор Поліщук разом із заступником Іриною Чебелюк оглянути ремонт, залишився задоволений побаченим. За його словами, чудово, що луцькі медичні заклади оновлюються та стають комфортнішими та доступнішими для пацієнтів.

«У цьому центрі два роки том відремонтували частину денного стаціонару. Саме там перебувала найбільша кількість людей, тому й відділення найбільше потребувало ремонту. Зараз за кошти Національної служби здоров’я відремонтовано реєстратуру – те приміщення, яке першим зустрічає пацієнта. Безумовно, коли заходиш і бачиш такі комфортні умови, такий привабливий естетичний вигляд, то і настрій в людини змінюється. Думаю, що люди, які сюди приходитимуть, будуть задоволені і зовнішнім виглядом приміщення, і професійністю медичного персоналу», –  зазначив Ігор Поліщук.

Читати такожЧому медиків «швидкої» у волинському селі виганяють з обжитого приміщення

 
 

 

 

 

 

 

Джерело: Луцька міська рада