Ковельський театр «10 ряд 10 місце» готує п’єсу за твором Лесі Українки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
Ковельський театр «10 ряд 10 місце» готує п’єсу за твором Лесі Українки

Уже проходять кастинги на головні та ролі другого плану, але деталі поки що тримаються у секреті.

Фото kovelrada.gov.ua.

Ковельський театр «10 ряд 10 місце» готує п’єсу за твором Лесі Українки

Театр має в творчих планах велику прем’єру, присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки – трагедію у грецькому стилі «Касандра»

До свого четвертого сезону готується ковельський аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце». Ковельчани добре пам’ятають їх постановки. Зокрема, «Легенду про Ковель» на честь 500-річчя здобуття Магдебурзького права, музичну комедію «Сорочинський ярмарок», новелістичну трилогію «Поки прядеться нитка...», мюзикл «Снігова королева», повідомляє Ковельська міська рада.

«Ми, як ніколи, чекаємо на зустріч з нашими глядачами, адже майже рік живемо в умовах карантину. Сьогодні у нас активно йдуть репетиції музичної комедії за відомим твором Михайла Старицького «За двома зайцями, - ділиться планами керівник театру Альона Малюга-Мельникова. - Це буде друга наша вистава з повноцінними хореографічними постановками. З нами співпрацює зразковий ансамбль народного танцю «Дзвіночок» (кер. Інна Темрук). Втім, актори теж вчаться танцювати разом. На глядача чекає феєричне, яскраве, цікаве, веселе дійство».

Через складність і глибину матеріалу, масштаб самої постановки це стане й великим випробуванням та досвідом для акторів-аматорів.

Вона додала, що крім того, дорослий склад театру має в творчих планах ще одну велику прем’єру, присвячену 150-річчю з дня народження Лесі Українки – трагедію у грецькому стилі «Касандра». Через складність і глибину матеріалу, масштаб самої постановки це стане й великим випробуванням та досвідом для акторів-аматорів.

Також за нову виставу взялись і у дитячій студії. Уже проходять кастинги на головні та ролі другого плану, але деталі поки що тримаються у секреті.

У колективу тепер є сторінка на сайті цифрового театрального архіву, що був ініційований та реалізується Національною спілкою театральних діячів України за підтримки Українського культурного фонду. Там можна ознайомитись з репертуаром студії, досягненнями, погортати фотогалерею, переглянути відео вистав, статті у пресі.

Читайте також: Луцький театр підготував під час карантину документальну виставу для дорослих

Тож театрали впевнено заявляють про себе, долучаючись до різноманітних проектів. Вони приєднались до наймасовішого цифрового онлайн-флешмобу з найбільшою кількістю учасників та артистів з найширшою географією, який увійшов до Книги Рекордів України та першого міжнародного театрального інтернет-конкурсу «Театр.NET».