У Луцьку на рік хочуть перекрити міст - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У Луцьку на рік хочуть перекрити міст

Міст на Шевченка.

Фото Першого.

У Луцьку на рік хочуть перекрити міст

Міст на вулиці Шевченка у Луцьку хочуть розширити і зробити там 3 смуги руху. На час робіт, які триватимуть щонайменше рік, рух мостом перекриють

Міська рада готується оголосити тендер на виготовлення проєкту реконструкції мосту на Шевченка. Лише проєктування може коштувати 600-700 тисяч гривень. А загалом реконструкція, за попередніми підрахунками, обійдеться у 30 мільйонів гривень. Основу мосту планують розширити, бо він вже не здатний швидко пропускати той потік транспорту, який є у цьому районі. Приступити до робіт зможуть орієнтовно на початку наступного року.

Про це «Першому» розповів міський голова Ігор Поліщук.

«Ті спеціалісти з містобудування, з якими ми консультуємось, запевняють, що за рік можна повністю реалізувати цей проєкт. Але, на превеликий жаль, в Україні дуже мало спеціалістів в галузі містобудування. Переважно це іноземні компанії, які не хочуть опускати вартість робіт, як це роблять українські компанії. Треба розуміти, що протягом ремонту міст не буде працювати і це спричинить колосальні незручності для лучан, але іншого способу його реконструювати немає. Думаю, за рік встигнемо, якщо тендер виграє нормальний підрядник», – розповів .

Читати такожТранспортний колапс на Перемоги: як у Луцьку вирішуватимуть цю проблему

В результаті на мості буде 3 смуги реверсного руху. До обіду 2 смуги пропускатимуть транспорт з Шевченка і Чернишевського в центр міста, а після обіду навпаки – з центру міста в напрямку Шевченка. Тротуар буде з одного боку мосту.

«Бо, якщо робити 4 смуги і тротуари з обох боків, це в рази збільшує вартість реконструкції і продовжує строк реалізації. Вважаю, це найбільш оптимальний варіант», – каже міський голова.

Джерело: Перший