Які дороги відремонтують на Горохівщині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 32.44
Які дороги відремонтують на Горохівщині

Територіальна громада готова у 2021 році виготовити та оплатити ПКД на ремонт лише частини цієї дороги.

Фото kowel.rayon.in.ua.

Які дороги відремонтують на Горохівщині

Члени профільної комісії розглянули ряд питань, що стосувалися ремонту автошляхів

Розглянули члени профільної комісії звернення депутата Андрія Турака стосовно включення до переліку об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів на 2021 рік ділянки автомобільної дороги протяжністю 4,5 км С 030205 /Н-17/ Угринів – Сенкевичівка.

Про це повідомляється на сайті Волинської обласної ради.

За інформацією управління транспорту та зв'язку ОДА, цей автошлях попередньо включено до проєкту переліку об'єктів, фінансування яких цьогоріч здійснюватиметься за рахунок державної субвенції. Без дискусій депутати більшістю голосів погодили включення цієї ділянки дороги до відповідного переліку на 2021 рік.

Першочергово в цьому році слід відремонтувати частину дороги від села Широке до Бужан протяжністю 5,6 км, що з'єднує 4 села і де проживає понад 2 тисячі населення.

Також члени профільної комісії заслухали інформацію голови Мар'янівської територіальної громади Олега Басалика стосовно ремонту дороги О 030210 між селами Широке і Бужани.

Нагадаємо, на сайті облради була зареєстрована відповідна петиція місцевих мешканців, що набрала понад 1000 голосів.

Читайте також: Горохівчанину поставили страшний діагноз, він потребує коштів для лікування за кордоном.

Олег Басалик повідомив, що територіальна громада готова у 2021 році виготовити та оплатити ПКД на ремонт лише частини цієї дороги.

«Загальна протяжність цієї дороги 12 км. Нам першочергово в цьому році слід відремонтувати частину дороги від села Широке до Бужан протяжністю 5,6 км, що з'єднує 4 села і де проживає понад 2 тисячі населення. А іншу частину цієї дороги від Бужан до Ржищева ми будемо ремонтувати згодом», – сказав він.