Адвокат Порошенка оприлюднив доказ маніпуляції Печерського суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.04 € 32.79
Адвокат Порошенка оприлюднив доказ маніпуляції Печерського суду

Печерський суд замітає сліди.

Фото Главком.

Адвокат Порошенка оприлюднив доказ маніпуляції Печерського суду

Заява Печерського суду від 29 січня про те, нібито він не ухвалював рішення за заявою нардепа від ОПЗЖ Деркача проти Байдена і Порошенка, - це маніпуляція

 Про це пише у блозі на «Українській правді» адвокат п’ятого Президента Ігор Головань. Він також опублікував скрін одного з інформаційних ресурсів Деркача, де є чітке посилання на рішення Печерського суду від 11 вересня 2020 року. 

Ігор Головань.
Ігор Головань.

 «Що ж за провадження прокурори зареєстрували  22 січня 2021 на виконання ухвали слідчого судді Печерського суду Волкової аж від 11 вересня 2020?», - запитує Головань.

«Свого часу Деркач представив строкату схему під заголовком «DemoCorruption» з портретами не тільки Джозефа Байдена і Петра Порошенка, а й  Барака Обами, Гілларі Клінтон, Джона Керрі, Вікторії Нуланд. Ну і Джорджа Сороса, як же без нього».

«Свого часу Деркач представив строкату схему під заголовком «DemoCorruption» з портретами не тільки Джозефа Байдена і Петра Порошенка, а й  Барака Обами, Гілларі Клінтон, Джона Керрі, Вікторії Нуланд. Ну і Джорджа Сороса, як же без нього», - пояснює Головань.

«На тій схемі, хоч і дрібними літерами, але зазначена та сама ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Волкової С.Я.  № 757/38675/20-к від 11.09.2020р. Отже, і ухвала Печерського суду, і  маніпуляції з кримінальними провадженнями є нічим іншим, як елементом підривної операції агентури держави-агресора», - наголошує Головань.

«Саме тому слідчий суддя Волкова та ще дехто похапцем замітають сліди. Адже перспектива опинитися слідом за Деркачем і Дубінським у санкційному списку для них цілком реальна. А той факт, що заявник Деркач швидке закриття кримінальних проваджень не оскаржує, цілком може свідчити про координацію дій російських агентів і мешканців українських владних кабінетів», - резюмує Ігор Головань.

Читайте також Байден зупинив будівництво «стіни Трампа» на кордоні з Мексикою​.

«Квапливе замітання слідів не дивує. Адже санкції до Деркача символічно були застосовані напередодні задоволення суддею Печерського суду Волковою його скарги. А наступне  застосування санкцій до учасників  пов’язаної з Деркачем проросійської мережі впливу, явно примусило декого  Печерському суді серйозно замислитись», - переконаний адвокат Порошенка.