У селі на Волині в церкві, де батюшка вітав Путіна з днем народження, провели першу літургію українською - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
У селі на Волині в церкві, де батюшка вітав Путіна з днем народження, провели першу літургію українською

У Галинівці провели першу літургію після переходу до ПЦУ.

Фото "Буга".

У селі на Волині в церкві, де батюшка вітав Путіна з днем народження, провели першу літургію українською

У храмі в Галинівці на Володимирщині провели першу літургію після переходу до ПЦУ

У храмі села Галинівка Оваднівської громади, що у Володимир-Волинському районі, 13 лютого провели перше богослужіння після переходу до ПЦУ та офіційної реєстрації нової релігійної громади.

Про це пише «Буг».

Аби провести перше богослужіння в храмі з моменту рішення громади пройшло півроку.

Перейти до ПЦУ вирішили на зборах у серпні 2020-го року, які зібрали після того, як отець Олексій Шаран (УПЦ), що служив в храмі, привітав Путіна з Днем ангела.

Нагадаємо, у селі Галинівка Володимир-Волинського району після того, як їхній священник побажав кривавому володарю Кремля «добра на многая и благая лета» (на фото), віряни вирішили вийти з Московського патріархату і приєднатися до помісної Української православної церкви.

До храму на богослужіння завітав єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей (Шевчук). До слова, літургія відбувалася українською мовою.

«Християнство – це універсальна релігія, яка поєднує народи і мови. Але в першу чергу йде наша і ми повинні молитися на тій мові, якою розмовляємо. Мовою тієї країни, на чиїй землі живемо

«Християнство – це універсальна релігія, яка поєднує народи і мови. Але в першу чергу йде наша і ми повинні молитися на тій мові, якою розмовляємо. Мовою тієї країни, на чиїй землі живемо», – сказав єпископ.

Віряни-активісти Галинівки, які нещодавно в Волинській обласній державній адміністрації добивалися права реєстрації їхньої релігійної громади, отримали почесні грамоти від єпархії.

Серед них були староста села, психологиня та доцентка Антоніна Євтодюк та адокат Микола Сорокопуд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Джерело: Інтернет-видання "Буг".