Нововолинські спортсмени привезли п’ять медалей з Відкритого чемпіонату Львівської області з греко-римської боротьби

Хлопці показали клас.

Фото nov-rada.gov.ua.

У скарбничці нововолинців – 3 золота та 2 срібла

Троє нововолинських спортсменів з греко-римської боротьби стали переможцями Відкритого чемпіонату Львівської області з греко-римської боротьби серед юнаків. Змагання проходили у Львові, повідомляє Нововолинська міська рада.

Вихованці тренера з греко-римської боротьби Андрія Грищука (Нововолинськ) представляли місто у різних вагових категоріях.

У запеклій боротьбі перші місця завоювали нововолинці Ярослав Рижков (вагова категорія 55 кг), Назар Кушнірук (вагова категорія 75 кг), Назар Янюк (вагова категорія 92 кг).

Другі місця у своїх вагових категоріях вибороли Дем’ян Капітан (вагова категорія 75 кг) та Даниїл Дмитришин (вагова категорія 62 кг).

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями Львівської обласної державної адміністрації.