У селі на Горохівщині досі не прогорнули шлях до траси (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
У селі на Горохівщині досі не прогорнули шлях до траси (Відео)

Дороги, як не було, так і нема!

Фото з ютюба.

У селі на Горохівщині досі не прогорнули шлях до траси (Відео)

Дороги на Пустомити як не було, так і немає

У селі Пустомити на Горохівщині досі не розчистили дорогу. Прогорнули лише певні відрізки – у центрі села і вулиці, де є житлові будинки. А от трикілометрову ділянку, що веде до траси Луцьк-Львів, вирішили не зачіпати. До весни розтане, як кажуть. 

Відео нерозчищеного шляху показав житель Пустомит Микола Костюк у ютюбі. 

«21 лютого. Дорога до Колонії в Пустомитах прогорнута, а далі три кілометри до траси Луцьк-Львів лишаються лиш напрямком. Снігопади і хурделиці вже тиждень, як закінчилися, але дороги на Пустомити, як не було, так і нема», – коментує автор.

Мешканці Пустомит і прилеглих населених пунктів Зеленолужного, Уманців і Ватина виходять із ситуації – їздять через сусіднє Мирне. Для тих, хто їздить наприклад в Горохів на роботу, це зайві 10 кілометрів. Якщо їздити щодня – це чималі витрати. Але річ не в грошах, бо не дай Боже, комусь доведеться викликати «швидку», чи трапиться якась інша надзвичайна ситуація, де час важливий на хвилини. 

«Переконаний, що в районі і області на розчищення доріг виділяють нині чималі кошти, тим паче, що Пустомити увійшли до складу новоствореної ОГТ. А дороги, як не було, так і немає», – зазначив горохівчанин. 

У Пустомитах знають, що в селах їхнього району розчищали дороги, приміром, війською технікою. У керівництва громади питають, чому техніки не було у їхньому селі? 

На ролику можна побачити, що сміливці, яким дуже треба було до траси, йшли пішки, або їхали саньми полем. 

У Пустомитах знають, що в селах їхнього району розчищали дороги, приміром, війською технікою. У керівництва громади питають, чому техніки не було у їхньому селі? Наполягають, щоб якось вирішували ситуацію, бо чекати, поки сніг розтане сніг – не вихід із ситуації. 

Нагадаємо, у Павлівській громаді сніг на дорогах горнули військовою технікою.

Читати також:Горохівчанин спіймав величезну щуку, яка не проходила в лунку 

 

Джерело: Ютюб