Лучанин повалив на підлогу дружину і порізав її ножем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.93 € 32.62
Лучанин повалив на підлогу дружину і порізав її ножем

Жінка не пробачила кривдника.

Фото зі сайту susidy.city.

Лучанин повалив на підлогу дружину і порізав її ножем

Суд вирішив, що за вчинене правопорушення чоловіку достатньо іспитового строку

Сварка між подружжям виникла 23 грудня 2020 року, близько 13 години. Перебуваючи на кухні, чоловік повбив дружину: наніс близько 15 ударів кулаком лівої руки у різні ділянки голови. Внаслідок цього жінка впала на підлогу. Тоді чоловік погрожуючи вбивством взяв предмет схожий на ніж та наніс ним один поріз у ділянці нижньої третини передньої поверхні правого передпліччя, а після цього наніс останній близько 5 ударів обома ногами в область тулубу та нижніх кінцівок.

Жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді синців біля зовнішнього кута лівого ока та в лобній ділянці голови, саден на лівій боковій поверхні грудної клітки, поверхневої ранки на передній поверхні правого передпліччя в нижній третині.

Тоді чоловік погрожуючи вбивством взяв предмет схожий на ніж та наніс ним один поріз у ділянці нижньої третини передньої поверхні правого передпліччя, а після цього наніс останній близько 5 ударів обома ногами в область тулубу та нижніх кінцівок.

 У суді чоловік свою вину визнав повністю. У вчиненому щиро розкаявся, просив суворо не карати.

Жінка щодо міри покарання поклалась на розсуд суду, при цьому зазначила, що не пробачила обвинуваченого.

Читайте також41-річний українець розбещував школярок (Відео)

 Суд призначив лучанину покарання у вигляді 1 року обмеження волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку тривалістю 1 (один) рік не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки:  періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання.

Джерело: Реєстр судових рішень