«ЄС» внесла до Верховної Ради законопроект, який дасть змогу зупинити антиукраїнську діяльність ОПЗЖ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.19 € 32.29
«ЄС» внесла до Верховної Ради законопроект, який дасть змогу зупинити антиукраїнську діяльність ОПЗЖ

Євросолідарність закликає розглянути цей заколнопроєкт як першочерговий.

Фото ЄС.

«ЄС» внесла до Верховної Ради законопроект, який дасть змогу зупинити антиукраїнську діяльність ОПЗЖ

Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» внесли до Верховної Ради законопроект про кримінальну відповідальність за колабораціонізм із державою-агресором.

Проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України (про кримінальну відповідальність за адміністративну, економічну, військову, політичну, військово-політичну та іншу співпрацю з державою-агресором – колабораціонізм) зареєстрований під №5135 у вівторок.

Ініціатори законопроекту – лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий президент України Петро Порошенко, співголови фракції Ірина Геращенко та Артур Герасимов, а також народні депутати Вікторія Сюмар, Ростислав Павленко, Олег Синютка, Максим Саврасов і Микола Княжицький.

Закликаю народних депутатів президентської фракції «Слуга народу» та інші політичні сили розглянути як першочергові наші законопроекти про кримінальну відповідальність за колабораціонізм.

«Закликаю народних депутатів президентської фракції «Слуга народу» та інші політичні сили розглянути як першочергові наші законопроекти про кримінальну відповідальність за колабораціонізм, і законопроект щодо недопущення поширення в Україні тез російської пропаганди на кшталт тези про нібито громадянську війну. Це дозволить зупиняти антиукраїнську діяльність не лише окремих політиків, але й політичних партій на кшталт ОПЗЖ», – наголосив раніше Петро Порошенко.

«Мова не йде про тих , хто на окупованій території під загрозою для життя вимушений працювати в тих чи інших установах, лікарнях та школах. А мова йде в першу чергу про тих, хто на контрольованій території проводить колабораційну роботу добровільно або за гроші. І має бути встановлена чітка кримінальна відповідальність як фізичних осіб, так і політичних партій, і громадських організацій, які проводять цю роботу, фінансуються країною-агресором і звітують перед нею», – пояснює Порошенко.

Читайте також Закриття каналів не було ідеєю Зеленського. Це було результатом тиску Вашингтону – євродепутатка​.

Джерело: ЄС.