Як виступили волинські спортсмени на Чемпіонаті України з лижних гонок серед юнаків та дівчат (Фото)

Волинянин Максим Денисенко під час забігу виклався на повну.

Фото Федерації біатлону Волині.

Команду нашої області на цьому турнірі представляє сім зимоборців

На дистанції 10  кілометрів представник нашої команди 16-річний Михайло Хміль здобув 5-те місце. Перемогу ж у цій дисципліні завоював Олександр Лісогор з Чернгівської області. Друге місце за сумчанином Дмитром Романченком, бронза дісталася Денису Мішустіну з Чернігова.

На дистанції 3 кілометри представниця волинської команди Аліна Хміль здобула срібну нагороду. Вона поступилася переможниці турніру Надії Пономаренко 4, 5 секунди.

Як розповів голова Федерації біатлону Волині Микола Поліщук, в цій гонці була дуже велика конкуренція: шість перших лижників фінішували в межах однієї хвилини.

У середній віковій групі волинянин Максим Денисенко 2005 р.н. фінішував дев'ятнадцятим. У цих перегонах на сім з половиною кілометрів змагалися 32 спортсмени. Перемогу здобув черпнігівчанин Дмитро Крюков, срібло і бронза за сумчанами Андрієм Морозом та Іллею Марченком. У молодшій групі біатлоніст Назар Саввонік з Боратина здобув 14 місце, а лучанин Кирило Кульчицький – 16-те.

На дистанції 3 кілометри представниця волинської команди Аліна Хміль здобула срібну нагороду. Вона поступилася переможниці турніру Надії Пономаренко 4, 5 секунди. Як розповів Микола Поліщук, дівчина була дуже незадоволена результатом. Інші волинянки Анастасія Марусик з Луцька та Анна Рудковська з Боратина зайняли 10 та 20 місця відповідно.

Так виглядає втома Аліни Хміль після гонки.Так виглядає втома Аліни Хміль після гонки.

В Анни Рудьковської перед початком забігу був бойовий настрій.
В Аастасії Марусик перед початком забігу був бойовий настрій.