Фотомисливець розповів, чому щигликів називають птахами з Божою міткою (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Фотомисливець розповів, чому щигликів називають птахами з Божою міткою (Фото)

Приголомшлива історія!

Фото Юрія Нечипоренка.

Фотомисливець розповів, чому щигликів називають птахами з Божою міткою (Фото)

Ці птахи понад усе полюбляють насіннячко будяка

Фотомисливець Юрій Нечипоренко виклав у Facebook кілька світлин щигликів, супроводивши їх приголомшливою розповіддю про цих птахів.

«Щиглик - пташка з Божою міткою!

А знаєте, що пташка щиглик тісно пов'язана з образом Ісуса Христа?

Коли Господь ішов на Голгофу і ніс свій Хрест, щиглик підлетів до нього і витягнув один шип, що впивався в лоб Ісуса Христа. Кров бризнула на пташку і щиглик назавжди залишився з Божою міткою.

На багатьох картинах відомих художників є зображення Івана Хрестителя і Ісуса Христа з щигликом в руках. Чому?

Щиглик дуже полюбляє насіннячко будяка (чортополох, розторопша, татарник). Ця рослина, як відомо, має листочки з колючками на кінчиках. Саме цей факт викликав у скульпторів і художників асоціації з терновим вінком Христа.

Перші роботи зявилися ще в ХІV столітті. Багато художників в тому числі і Леонардо да Вінчі та Рафаель відобразили щиглика в руках Ісуса.

Існує кілька легенд, пов'язаних з цим. Зводяться вони до того, що, коли Господь ішов на Голгофу і ніс свій Хрест, щиглик підлетів до нього і витягнув один шип, що впивався в лоб Ісуса Христа. Кров бризнула на пташку і щиглик назавжди залишився з Божою міткою», - йдеться в розповіді.

Читайте також: На Рівненщину повернулися з ирію журавлі.