Півень вбив свого господаря: птах підстрибнув і вдарив чоловіка гострою семисантиметровою шпорою в пах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Півень вбив свого господаря: птах підстрибнув і вдарив чоловіка гострою семисантиметровою шпорою в пах

Нічого собі!

Фото УНІАН.

Півень вбив свого господаря: птах підстрибнув і вдарив чоловіка гострою семисантиметровою шпорою в пах

Кукурікун брав участь в нелегальних боях...

В індійському штаті Телінгана бійцівський півень убив господаря, розшматувавши йому пах ножем

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Times of India.

За даними видання, 45-річний Танугул Сатіш приїхав в місто Джагітал, аби його півень взяв участь у нелегальному бою. Коли чоловік випускав півня на ринг, птах підстрибнув і вдарив господаря гострою семисантиметровою шпорою в область паху. Сатіш отримав серйозну травму і втратив багато крові. Потерпілого доставили в лікарню на швидкій допомозі, там він і помер.

Коли чоловік випускав півня на ринг, птах підстрибнув і вдарив господаря гострою семисантиметровою шпорою в область паху. Сатіш отримав серйозну травму і втратив багато крові. Потерпілого доставили в лікарню на швидкій допомозі, там він і помер.

Тепер організатори та учасники бою понесуть відповідальність за смерть чоловіка. За статтею про ненавмисне вбивство було порушено справу.

Бійцівського півня доставили у відділення, де він залишиться до суду. При цьому вони пообіцяли забезпечити півневі захист в рамках розслідування справи.

Читайте також: В орендованій квартирі зарізали закоханих, дівчину намагалися спалити у ванній (Відео).