Зупинився транспорт: лучани кілька кілометрів пішки йдуть до роботи через величезний затор (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Зупинився транспорт: лучани кілька кілометрів пішки йдуть до роботи через величезний затор (Фото)

Цілий мікрорайон заблокований

Фото Інни ПІЛЮК.

Зупинився транспорт: лучани кілька кілометрів пішки йдуть до роботи через величезний затор (Фото)

Відразу кілька вулиць стоять у корках

Зранку 4 березня кілька вулиць обласного центру були повністю заблоковані і на них зупинився рух транспорту. Це, зокрема, вулиці Карбишева, Єршова, Гущанська і частина Конякіна. До такої критичної ситуації призводить те, що авторинок, який розташований у цьому районі міста, паралізує рух всього транспорту.

Люди, які працюють на розташованих поблизу підприємствах («Волиньобленерго», Луцький домобудівельний комбінат, Луцька картонно-паперова фабрика та багато інших), змушені по кілька кілометрів йти пішки на роботу, адже ані тролейбуси, ані маршрутні таксі проїхати не можуть.

Люди, які працюють на розташованих поблизу підприємствах («Волиньобленерго», Луцький домобудівельний комбінат, Луцька картонно-паперова фабрика та багато інших), змушені по кілька кілометрів йти пішки на роботу, адже ані тролейбуси, ані маршрутні таксі проїхати не можуть. Хто насмілився їхати на роботу власним автомобілем, у корках сьогодні стояли більше години.

Читайте такожЛучанка поскаржилась на водія маршрутки, бо не підвіз її під хату (Відео)