Курси НБУ $ 38.97 € 42.45
«Динамо» напоролось у Кубку на трьох ексгравців «Волині»

Фото із сайту football24.ua.

Кубок України: результати жеребкування 1/2 фіналу – Динамо проти головної сенсації турніру

У Будинку футболу 4 березня пройшло жеребкування стадії 1/2 фіналу Кубка України 2020/21.

Про це пише «Футбол24».

Путівки у півфінал здобули Динамо, Олександрія, Зоря і Агробізнес. Підопічні Мірчі Луческу і Володимира Шарана лише в серії пенальті зламали опір Колоса та СК Дніпро-1 відповідно. Зоря здобула вольову перемогу над Вересом у Луцьку, а от Агробізнес став автором найбільшої сенсації на стадії чвертьфіналу. Команда Олександра Чижевського вибила Шахтар, забивши єдиний гол в екстра-таймі.

Жеребкування півфіналів стартувало об 11:30 в Будинку футболу. Ведучими церемонії були Сергій Нагорняк (головний тренер збірної України U-17) та Олександра Лобода – колишня ведуча програми «Профутбол».

Базова дата матчів 1/2 фіналу – 21 квітня. Дана стадія турніру, як і всі попередні, складається з одного поєдинку. Фінал Кубка України 2020/21 відбудеться 12 травня у Тернополі, а номінальним господарем поєдинку буде переможець пари Агробізнес – Динамо.