В обласному центрі спланували, де залатають ями - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
В обласному центрі спланували, де залатають ями

На ремонт на Яровиці витратять 99 тисяч гривень.

Фото Суспільного.

В обласному центрі спланували, де залатають ями

Уже шукають підрядника

У Луцьку запланували здійснити поточний ремонт на вулицях Грабовського, Данила Галицького, Стрілецькій, Яровиці, Потебні, проспектах Відродження та Соборності, а також на бульварі Дружби Народів, інформують Волинські Новини.

Відкриті торги для пошуку підрядників оголосив департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради. Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 11-15 березня.

Вартість поточних ремонтів на вулиці Потебні та проспекті Відродження становитиме по 189 тисяч гривень, ціна робіт на проспекті Соборності та бульварі Дружби Народів – по 149 тисяч гривень, а на ремонти на вулицях Грабовського, Данила Галицького, Стрілецькій, Яровиці витратять по 99 тисяч гривень. Кошти спрямують із місцевого бюджету.

Кошти спрямують із місцевого бюджету.

Згідно з технічною специфікацією, поданою у тендерних документах, ремонти включатимуть холодне фрезерування асфальтобетонного покриття фрезою, перевезення крихти від фрезерування, улаштування вирiвнювального шару з гарячої щільної дрібнозернистої асфальтобетонної сумiшi без застосування укладальникiв асфальтобетону, улаштування покриття з гарячих щільних дрібнозернистих асфальтобетонних сумiшей вручну з ущільненням самохідними котками, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття та перевезення сміття.

Роботи мають виконати в період із березня до грудня 2021 року. Гарантія на покриття становитиме один рік.

Читайте також: Вперше в Україні: Луцькі тролейбуси кварцуватимуть, щоб вбити віруси і бактерії (Фото)

Нагадаємо, раніше департамент ЖКГ оголошував тендери на поточні ремонти вулиць Набережної, Мамсурова, Ківерцівської, Карпенка-Карого та Львівської. Відзначимо, що в Луцьку в короткі терміни хочуть ліквідувати ями на дорогах, які утворилися після танення снігу.