50-літній ковельчанин заплатить штраф, бо показував з вікна дівчатам сороміцьке місце - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
50-літній ковельчанин заплатить штраф, бо показував з вікна дівчатам сороміцьке місце

Суд притягнув до відповідальності за фактом хуліганства з ознакою виняткового цинізму.

Фото kovel.media ілюстративне.

50-літній ковельчанин заплатить штраф, бо показував з вікна дівчатам сороміцьке місце

В обвинувальному акті вказується, що такі випадки були у березні та травні 2018 року, вересні та жовтні 2019 року, березні та вересні 2020 року

50-річного розлученого ковельчанина, який не працює та має інвалідність третьої групи, притягнули до кримінальної відповідальності за фактом хуліганства з ознакою виняткового цинізму, інформує видання kovel.media.

Чоловік проживає на першому поверсі в багатоквартирному будинку на вулиці Володимирській у Ковелі. Малолітнім та неповнолітнім дівчатам, які проходили повз, він з відкритого вікна на кухні показував свій статевий орган, демонстративно здійснюючи задоволення своєї пристрасті.

 Малолітнім та неповнолітнім дівчатам, які проходили повз, він з відкритого вікна на кухні показував свій статевий орган, демонстративно здійснюючи задоволення своєї пристрасті.

В обвинувальному акті вказується, що такі випадки були у березні та травні 2018 року, вересні та жовтні 2019 року, березні та вересні 2020 року.

Обвинувачений за участю свого адвоката уклав із прокурором місцевої прокуратури угоду про визнання винуватості.

Читайте також: У Польщі автобус з українцями потрапив у ДТП, шестеро загиблих

Ковельський міськрайонний суд вироком від 1 березня затвердив цю угоду та призначив ексгібіціоністу 17 тисяч гривень штрафу.